П'ять днів, проведених у Польщі, стали для молоді з Добротвора незабутніми враженнями

середа 31-08-2022

За підтримки Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу адміністратори проєкту «Надбужанські кулінарні традиції»  20-25 серпня організували табір для 15 дітей з  Добротвірської громади Львівської області.

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu", організатор табору, запропонувало учасникам інтенсивну програму відпочинку, поєднану з освітою, спортом та відвідуванням визначних туристичних пам’яток Підляшшя. Молодь з України мала можливість взяти участь у різноманітних освітніх майстер-класах та уроках з охорони природи та здорового харчування. Під час кулінарних майстер-класів, організованих у Климчицях, діти вивчали рецепти випікання традиційних яблучних налисників, приготування томатного супу та вареників. В одній із ферм, яка займається вирощуванням фруктів, учасники табору мали можливість спостерігати за процесом приготування яблучного соку, прослухати урок про вплив яблук на організм людини та розгадати математичну головоломку. Кожен день табору був наповнений туристичними цікавинками – відвідуванням Центру історії Мельницької землі та агротуристичного господарства в Мельнику, відвідуванням виставки мотоциклів у Дрогічині, прогулянкою садом підляських трав у Корицінах, спробою власних можливостей у мотузковому парку в Серпелицях, або катанням на катамарані по Бугу та прогулянкою пізнавальними та природними стежками в Долині Бугу. У свою чергу, вечори минали біля спільного вогнища, час проводили спільно з молоддю з Польщі, яка перебувала в цьому ж таборі на черговій зміні. Контакти, налагоджені під час вечірніх молодіжних зустрічей, обов’язково принесуть свої плоди в майбутньому.

Щиро дякуємо нашим партнерам Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu" за чудову та відповідальну роботу.

Всі новини Попередня новина   Наступна новина

Цю сторінку переглянули 335 разів