Вже зовсім скоро! Природничий квест у Добротвірській громаді!

четвер 15-07-2021

Вже незабаром ви зможете вирушити на цікаву квест-мандрівку, розгадати всі загадки та скласти кінцеве гасло. Це не звичайна гра, а пізнавальна прогулянка на природі по Добротвору вздовж ріки Західний Буг, під час якої можна помилуватися надзвичайними краєвидами над річкою та дізнатися багато цікавого про місцеву природу. Ми не господарі цієї землі, ми тимчасові користувачі природніх ресурсів і наше завдання у житті не знищувати, а оберігати природу, для наступних поколінь, для наших нащадків.  
Для цієї мандрівки вам знадобиться: хороший настрій, карта завдань, смартфон, зручне взуття, та прагнення весело та корисно провести час.

Проєкт "Місцеві молоді охоронці природи долини Бугу" (Młodzi Lokalni Strażnicy Natury Doliny Bugu) реалізується за кошти Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014 – 2020. В Україні проєкт реалізує Агенція місцевого економічного розвитку Кам'янка-Бузького району спільно з Stowarzyszeniem "Lokalna Grupa Działania - Tygiel Doliny Bugu". Партнер проєкту – Добротвірська селищна рада.

Всі новини Попередня новина   Наступна новина

Цю сторінку переглянули 255 разів