Перший крок до енергоефективності

четвер 12-01-2017

Мета проекту

знизити втрати тепла в системі опалення будинку, які проходять через холодні ділянки, виключити замерзання теплоносія та здійснити поверхневий захист труб від зовнішніх впливів. Створити безпечні умови відпочинку дорослих і дітей у гарячу пору року. Надати естетичного вигляду в’юнким рослинам.
Кількісні результати: Утеплено 170 метрів труб різного діаметру системи опалення будинку, виготовлено і встановлено три металеві арки і лавку.
«Наша ініціативна група вже не вперше бери участь у конкурсі міні- ґрантів «Громада своїми руками». Цього року ми писали проект по енергоефективності, а саме – утеплення труб, опалення підвалу, горища і під’їзду. Разом з тим ми ще дописували в проекті фінансування труб на виготовлення арок і лавки. Оскільки, згідно умов конкурсу, ми частково маємо долучитись до реалізації проекту, ми вкладаємо свої роботи та кошти, які вдається отримати від здачі відсортованого сміття. Всі мешканці нашого будинку сортують сміття, а виручені кошти вкладаємо у співфінансування проекту. Так з травня ми вилучили більше двох тисяч гривень», – розповіла керівник ініціативної групи Любов Гоц.

  • Вклад ДТЕК: 18 190,50 грн
  • Вклад ініціативної групи: 7 250,00 грн
  • Загальна вартість: 25 440,50 грн
  • Місто: Добротвір

Всі успіхи Попередня новина   Наступна новина

Цю сторінку переглянули 102 разів