Голосуйте за Добротвірську ялинку

вівторок 19-01-2021

Наша ялинка бере участь у конкурсі на найкращу ялинку Львівщини 2021 року.

Зараз змагається сьома пара 1/8 фіналу: СТАРИЙ САМБІР - ДОБРОТВІР

Для того, щоб проголосувати за ялинку, необхідно відкрити фото ялинки у фейсбук на сторінці  Твоя Львівщина, яка Вам більше подобається і ПОСТАВИТИ ВПОДОБАЙКУ (ЛАЙК). Переможець цієї пари проходить до наступного етапу (1/4 фіналу).

УВАГА! Голосування триватиме 2 доби (з 10:00 год 19 січня по 10:00 год 21 січня).

ПРАВИЛА КОНКУРСУ "Найкраща ялинка Львівщини - 2021"

Коли і як відбувається конкурс?

– Попередній раунд відбувся 26 грудня 2020 року і тривав 2 доби;
– Перший етап основного раунду (1/16 фіналу) тривав з 28 грудня по 13 січня;
– 1/8 фіналу: з 13 січня по 21 січня;
– 1/4 фіналу: з 21 січня по 25 січня;
– Півфінал: з 25 січня по 27 січня;
– Фінал: 29-30 січня 2021 року.

Який формат конкурсу?

В основному раунді брали участь 32 головні ялинки Львівщини, які розділені на 16 пар. Шляхом голосування було визначено переможця у кожній парі, які увійшли до наступного етапу (1/8 фіналу), де знову відбуватиметься голосування. І так до фіналу. Голосування у кожній парі триватиме рівно 2 доби.

Яким чином можна проголосувати?

Голосування відбувається на фейсбук-сторінці Твоя Львівщина. Кожного дня у період з 9:00 до 10:00 год на сторінці буде виставлятись пара учасників (фото двох ялинок). Переможцем стане та ялинка, фото якої набере більшу кількість вподобань (лайків) за підсумками 2 діб голосування. Даний допис можна буде поширювати без обмежень на інші сторінки та групи, проте до уваги братимуться виключно лайки під світлиною конкретної ялинки.

Як визначатимуться учасники основного раунду?

Гарантоване місце в основній частині отримали ялинки районних центрів (згідно нового, а також попереднього адміністративного поділу). Це 21 місто: Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів, Жовква, Золочів, Кам’янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Стрий, Турка, Яворів, а також місто Червоноград.

Також гарантоване місце отримали великі територіальні громади, які не є центрами району, проте населення цих громад становить понад 30 тисяч мешканців. Це 4 міста: Новояворівськ, Трускавець, Борислав і Новий Розділ.

Таким чином визначено 25 з 32 учасників. Ще 7 учасників буде визначено за допомогою голосування у попередньому раунді. Участь в якому брали усі інші територіальні громади Львівщини, фото ялинок яких були надіслані адміністрації сторінки Твоя Львівщина.

Яка ж ялинка стане переможцем цього року? Давайте визначимо разом!

 (автор  фото - Олександр Морозов)

Всі новини Попередня новина   Наступна новина

Цю сторінку переглянули 187 разів