Реконструкція даху Добротвірської ЗОШ I-IIIступенів з встановленням сонячної електростанції

п'ятниця 25-12-2020

Шлях до енергонезалежності України розпочинається із кожного громадянина, кожного об’єкту господарювання чи соціальної інфраструктури. Тому Добротвірська ЗОШ прийняла рішення розпочати реалізацію проєкту енергонезалежної школи від встановлення 40 сонячних панелей для генерації електроенергії на власні потреби. 

Адже мережева сонячна електростанція допоможе суттєво зменшити споживання електроенергії під час світлої частини доби. Вся енергія, вироблена сонячними батареями, миттєво подається через мережевий сонячний інвертор напруги. Вироблена потужність пропорційна інтенсивності сонячного освітлення. При спільній роботі з електричною мережею енергія, отримана від сонячних панелей, є пріоритетною. Це означає, що при достатній освітленості енергія з зовнішньої електромережі не споживається взагалі. При недостатній освітленості та, відповідно меншій кількості енергії, що виробляється сонячною електростанцією, з зовнішньої мережі береться рівно стільки енергії, скільки не вистачає школі.

Виконавці та партнери проєкту: Львівська обласна рада – співфінансування з бюджету Конкурсу, ГО «АМЕР» – підготовка, подання та координація проекту, висвітлення подій, залучення спонсорських коштів, Адміністрація школи – координація проєкту, Добротвірська селищна рада та Кам’янка-Бузька районна рада (відділ освіти) – підтримка з боку влади, співфінансування з бюджету. 

Реалізований проєкт дасть можливість зменшити фінансове навантаження на громаду за оплату комунальних послуг майбутньої мережі шкіл.  Добротвірська ЗОШ I-IIIступеня невдовзі стане опорною школою Добротвірської ОТГ. Тому в перспективі на плечі громади ляже утримування новоутвореної мережі.

Всі новини Попередня новина   Наступна новина

Цю сторінку переглянули 95 разів